Biomechanika kloubů a pohybového aparátu

Home >

Pohybový aparát máme jen jeden a podle je také vhodné k němu přistupovat. K rozboru jednotlivých oblastí těla budou užívány speciální ortopedické modely částí těla, na kterých si jednoznačně vysvětlíme jednotlivá úskalí jednotlivých pohybových variací. Vysvětlíme si mechanismy jednotlivých přetížení, která mohou snadno vyústit až v poranění. I na tomto školení budeme pracovat z odbornými materiály, se získanou praxi z klinického i ze sportovního prostředí. Budeme hodně diskutovat demonstrovat si jednotlivé situace a učit se k nápravě jednotlivých chybných pohybových programů.Jednodenní víkendové školení


Fitness Coach/Biomechanika kloubů a pohybového aparátu – Anatomicky dokonalý přehled a demonstrace správného/co nejvhodnějšího technického řešení pohybových situaci. Vysvětlíme si principy správného vedení tréninku v souvislosti s dopady na náš pohybový aparát. Cvičit se má hlavně pro upevnění svého zdraví. Nikoliv se jen bezostyšně ničit. Toto školení je vhodné, jak pro lidi, kteří s cvičením teprve začínají, tak i pro profesionály a zdatné cvičence.

Pro bližší informace klikněte na Vámi zvolené školení viz. níže.


Dvoudenní víkendové školení


Fitness Coach/Funkční trénink v praxi – funkční trénink v souvislostech – větší objem získaných dat, větší prostor pro osvojení si jednotlivých pohybových modelů. Větší prostor pro zpětnou vazbu. Jedná se o aktuálně nejoblíbenější školící koncept, který poskytujeme. V souvislostech ho nazýváme proto, že si jednotlivé modelové situace pro názorné osvojení získaných poznatků vyzkoušíme přímo při jednotlivých variací cvičení.


Pro bližší informace klikněte na Vámi zvolené školení viz. níže.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.