Koučink

Home >


Aktuální termín školení pro oblast “koučink ve fitness” je zde: KLIKNI SEM


"Running in Grand Canyon"


     Každý slovo koučink může vnímat různě. Někdo vnímá koučink jako:

“drilování”

“vedení”

“podpora”

“mentorování”

“řízení”

“naslouchání”


     Můžeme vycházet z výkladu kouče jako ryze trenéra či kouče, který má za úkol pomáhat řešit i věci osobnějšího charakteru, než jen podněcování k systematickému fyzickému drilu. Kouč by měl v širším slova smyslu měl umět i druhým pomoci vypořádat se i s problémy mimo sportovní prostředí. Proto by měl znát nejen jak tělo funguje jako samotné, ale i jak tělo pracuje v důsledku různého psychického rozpoložení. Správný kouč by měl umět včas a správně zareagovat na vzniklou situaci a umět vytvářet podmínky pro dosažení, vytyčení potřebných cílů. V ideálním případě by měl správný kouč mít zmapované veškeré možné scénáře, které mohou nastat,  umět předvídat a umět vzniklé situace řešit. A tím se dostáváme k našemu přístupu ke slovu koučink. Koučink je hlavním oslím můstkem pro veškerá naše školení.


2FCA

Pro přehled jednotlivých školení klikněte zde: “školeni


Koučink ve fitness má svá specifika – jedná se o mladé a dynamické prostředí, kdy fitness lze brát jako životní styl, prostředí pro specifickou klientelu a poskytovatelé produktů či služeb.

Tento blok je orientován pro lidi, kteří mají zájem o zvýšení kvalifikace v této oblasti. Rozšířit si svoji paletu schopností o práci s lidmi v tomto sektoru. S lidmi, cvičenci, klienty, popřípadě pacienty. Tématem bude práce s jedinci, se skupinami.

Hlavními částmi tohoto bloku bude analýza prostředí fitness, motivace, dosažení svých cílů, práce s jedinci, práce se skupinou, syndrom vyhoření, únava a další oblasti, se kterými se v oblasti fitness můžeme setkat. Toto školení je pro lidi, kteří chtějí z fitness vytěžit maximum.

Pro bližší informace klikněte vyberte Vámi zvolené školení viz. níže:


Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.