Proč Fitness Coach Academy?

Home >

filip-rata-fitness-coach-academy-16


“Protože chceme, aby prostředí fitness uměl správně využít každý”

“A chceme zamezit stagnaci v rozvoji svých dovedností a i svých znalostí”

“A hlavně… sami pro to něco děláme”

“Hledáme, zkoumáme a aplikujeme, … máme praxi”

“Máme zkušenosti se širokou paletou lidí: Sportovci, nesportovci, profesionály, hobíky, lajky i odborníky”

“Chceme, aby jste nás chtěli vy.”

“Chceme ať čerpáte ze zdravého”

Čerpejte a klikejte ZDE


     Proč Fitness Coach Academy? Už nějakou dobu pozorujeme i výstupy jednotlivých školících středisek. A… je nám líto, když se nezařadí úspěšně vypěstovat zodpovědného fitness trenéra, ale pouze dalšího držitele papíru, který má tu moc zasahovat do zdraví i svých svěřenců. Naší akademií nechceme nikoho a ani žádnou z těchto institucí poškozovat, ale chceme přispět k možnému zlepšení svých dosavadních dovedností. Chceme organizovat a organizujeme jedno a vícedenní semináře, které mohou třeba již stávajícím absolventům různých trenérských škol pomoci uspořádat si nebo si znovu prověřit či obohatit své dosavadní znalosti a dovednosti.


     “Certifikát od Fitness Coach Academy není jen značkou kvality FCA, ale značkou každého jejího absolventa. Držitel našeho certifikátu dává jeho získáním jasně  najevo, že chce být tím nejlepším a dávat to nejlepší.” 


     technika cvičeníNašim cílem je pořádat školení nejen pro profesionály,  ale i pro laické zájemce o téma fitness. Veškerá témata budou propojována s koučinkem, protože k čemu jsou nabyté poznatky a zkušenosti, když je neumíme efektivně použít. Na jednotlivých školeních se bude rozebírat motivace, metodika efektivního tréninků, tréninkové techniky, cvičení na strojích, s vlastní vahou těla, diagnostika, tréninky vhodné v období rehabilitace, tréninky pro efektivní spalování či nabírání svalové hmoty, kondiční tréninky, tréninky skupinové a tréninky jeden na jednoho, prevence při cvičení, zdravotní cvičení, syndromy vyhoření, překonání stagnace v tréninku a spoustu dalších.


     Škála, kterou nabízíme je pestrá a v případě zájmu, jsem schopni vytvořit i školení na míru.

     Níže naleznete aktuální nabídku vybraných skolení, které budeme v nejbližší době pořádat.


Vypsané termíny jednotlivých školení najdete ZDE


Kontaktujte nás:


Vaše jméno *

Váš email *

Předmět

Vaše zpráva *