Termíny školení

Home >
Rozklikni termín nebo oblast, která Tě zajímá. Nebo nás

kontaktuj přímo.


 

Datum konání 18. 7.-19. 7. 2020 – registrace je spuštěnaTermín není stanovenTermín není stanoven Termín není stanovenTermín není stanovenTermín není stanovenDatum konání 18. 7.-19. 7. 2020118Aktuální termíny školení (Termíny pro rok 2020 průběžně aktualizujeme)

Termín není stanoven 2020 “Funkční trénink v praxi aneb Funkční trénink v akci 3 (2020)” (blok C3


Termín není stanoven 2020 “Funkční trénink v praxi aneb Funkční trénink v akci 2 (2020)” (blok C3) 


Termín není stanoven 2020 “Funkční trénink v praxi aneb Funkční trénink v akci (2020)” (blok C2


Termín není stanoven 2020 “Fitness Coach – Funkční trénink v praxi aneb Funkční trénink v souvislostech (2020)” (blok B + blok C)18. 7.-19. 7. 2020 Fitness Coach I – Koučink ve fitness 2019 (blok A)


Termín není stanoven Fitness Coach II – Zdravý pohybový aparát – biomechanika svalů a kloubů 2019 (blok B)


Termín není stanoven Fitness Coach III – Funkční trénink a trénink na strojích 2019 (blok C)


*** Jednotlivé workshopy lze absolvovat i v libovolném pořadí. Označení I, II, atd. je pouze orientační a doporučené.

Blok A je zaměřen na práci s člověkem ve vztahu s fitness. Formy fitness. Vedení lekcí a práce s klientem. Práce s jedincem i se skupinou. Motivace, syndrom vyhoření a mnoho dalších důležitých témat, které s fitness souvisí.

Blok B má za úkol přiblížit pohybový aparát. Jeho možnosti, jak funguje, jeho limity, specifika a jak předcházet nežádoucímu přetížení. Pracuje se lékařskými modely a dalšími vzdělávacími materiály.

Blok C zmapovává termín funkční trénink, rozebírá jeho alternativy a uvádí je cíleně do kontrastu tak, aby vynikly jednotlivé jejich nuance mezi jednotlivými směry funkčních tréninků. Aplikují se zde praktické ukázky a poukazuje na nejčastější chyby či naopak na vhodná doporučení. Cvičí se zde jak s náčiním, tak i s vlastním tělem.

Smyslem našich školení je zabránit jednotlivým dezinformacím a říkat věci jasně a názorně. Tak, aby dávali koncovým uživatelům smysl a mohli s nimi dále úspěšně pracovat. Oblast fitness je místo, kde na sebe začínají jednotlivé komunity pokřikovat a přetlačovat se v tom, kdo z nich má pravdu. Naše semináře jsou hodnoceny účastníky nejčastěji tak, že si teď uvědomují své dosavadní přehlížení zdravotního aspektu a zároveň tak, že jim již mnohé dává smysl. To je náš záměr, jelikož sami jsme z praxe. Z oblasti trénování i z oblasti vzdělávání dalších pracovníku v oblasti tělovýchovy. Našim záměrem je nejít a nepřetlačovat se zdravotními kapacitami, ale dokázat jim, že i v oblasti fitness jsou jedinci, kteří chtějí cvičením utužovat zdraví. Ostatní benefity cvičení řadíme až na druhé místo. Nepodporujeme zdvihání břemen s hrbatými zády. Podporujeme cvičení a životní styl, který nám nebude poškozovat zdraví, ale podpoří nám přání, aby nám naše tělo sloužilo hlavně co nejdéle a minimem obtíží.


Přehled školení a termínů je průběžně aktualizován. Pro bližší informace klikněte na Vámi vybrané školení nebo nás přímo kontaktujte v níže uvedeném formuláři. Rádi Vám Vaše dotazy zodpovíme.

 


Registrační formulář


     Odesláním přihlášky souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu se zněním Zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. Odesláním poskytuji souhlas s použitím osobních údajů, obsažených v přihlášce Fitness Coach Academy, pro účely interního zpracování a uchování v personální databázi Fitness Coach Academy.

Fitness Coach Academy Contact

 

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.