Fitness Coach II – Funkční trénink v praxi aneb Funkční trénink v souvislostech (2020)


Unikátní dvoudenní školení věnované obsáhle kapitole Funkčního tréninku a biomechanice kloubů.

Školení zahrnuje výseč a rozbor vybraných směrů, spadajících do kategorie tzv. funkčních tréninků. Co tam lze skutečně řadit a proč, si vysvětlíme, ukážeme, zažijeme a po sléze znovu prodiskutujeme čerstvě odvykládané a čerstvě zažité na vlastní kůži proto, aby nám v hlavách vše perfektně dosedlo. Souběžně rozebereme jednotlivé kloubní spoje a budeme věnovat pozornost i termínům jako je rotátorová manžeta, karpální tunel, tenisový loket, výhřezy plotének. Budeme se věnovat problematikám chodidel či přetížených nebo poraněných kolen. V neposlední řadě se dostaneme i k pánevnímu dnu a mobilitě kyčelních kloubů. Důvodem jednotlivých anatomických rozborů je fakt, že bez bližší znalosti či pochopení principů fungování jednotlivých segmentů těla, nelze optimálně a správně zvolit/sestavit vhodný pohybový program – trénink. Proto trváme na uvedení všeho do souvislostí, abychom nezavdávali příčinu zcestným mystifikacím a deziluzím. Tělo máme jedno a tak je k němu třeba přistupovat.

Dále bude tématem bude: Tabata, Crossfit, zdravotní tělesné cvičení, vývojová kineziologie, Ido Portal, klinická terapie, kruhový trénink a další směry a koncepty, které tak bohatě saturují oblast fitness, že mnozí už vlastně ani nevědí co je co, anebo to motají dohromady a tím vytváří nešťastné neefektivní kočkopsy.

Školení bude provázeno odbornými zdroji, anatomickými modely užívaných pro školení zdravotního personálu a osobními zkušenostmi z oblasti fitness, které Vám bude předávat odborný školitel pro oblast fitness Mgr. Filip Rata, DiS.

Cvičit budeme s pomůckami, ale i bez nich (Equalizer, Bosu, Buddy System, kettlebell, TRX, lodní lana, GUN-eX, Indobard, Aquahit a další).

Celé školení bude interaktivní. Ostatně tak, jak je pro školení Fitness Coach Academy typické. Odborný výklad, dotazy, odpovědi, diskuze, rozbor. Záleží nám totiž na tom, aby naši absolventi odcházeli z našich školení obohaceni a spokojeni. Nikoliv jen zasypáni informacemi a zmatení. Chceme, ať informace doběhne co nejhlouběji, jak je to jen nejvíce vůbec možné. Jak se získanými informacemi naložíte, necháváme už jen na Vás. Možná změníme či obohatíme Váš dosavadní přístup či Vaše znalosti nebo Vás jen utvrdíme v tom, že vše, co jste doposud dělali, bylo správné. Ale TEĎ to budete mít potvrzené. Smyslem tohoto školení je vnést do funkčních tréninků řád a osvětlit význam jednotlivých pomůcek či metod. Nechceme jen přispívat k soustavnému přetlačovaní mezi zastánci jednotlivých směrů o tom, co je lepší. Proto nabízíme tento jedinečný mix mnoha variací a naučit Vás zacházet s těmito jednotlivými ingrediencemi samostatně a vhodně.


Termín konání:

Není stanoven

Cena kurzu:

4800,-

Místo konání:

Wellnesscentrum Fit Top

Seifertova 49, Praha 3, 130 00. (Tram zastávka „Husinecká“) Pro navigaci MHD doporučujeme použít www.idos.cz

Zahájení:

xx. x. 20xx  (sobota) od 9:00 hodin ráno (výuka bude probíhat do 18:00 hodin)

Pokračování:

Hned následující den x. x. 20xx (neděle) od 9:00 hodina závěr celého výukového bloku je opět v 16:00 hodin.


Tipy a doporučení:

      S sebou dostatek cvičebního oblečení (osobní doporučení 4x cvičební oděv na celý víkend). Výuka bude průběžně provázena praktickými ukázkami a byla by škoda si při ní, jakkoliv snižovat svůj komfort.

      Oceníme i Vaše vlastní otázky. Hlaste je předem nebo nás šokujte přímo při výuce. Mentálně uneseme cokoliv.

      Doporučujeme se dostatečně vyspat😊Ale před výukou😊 Ať máme všichni svěží hlavy.

Těšíme se na Vás

Tým Fitness Coach Academy


Registrujte se zde


Registrační formulář


     Odesláním přihlášky souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu se zněním Zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. Odesláním poskytuji souhlas s použitím osobních údajů, obsažených v přihlášce Fitness Coach Academy, pro účely interního zpracování a uchování v personální databázi Fitness Coach Academy.

Fitness Coach Academy Contact

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.