Vzdělávání

Home > Vzdělávání

2FCA


Vzdělávání se je součást osobního rozvoje, který nám má pomoci umět řešit dané situace a umět lépe pracovat nejen se sebou samotnými, ale třeba i s druhými. V průběhu našich workshopů předáváme, jak naše bohaté zkušenosti, tak poznatky z našeho průběžného (sebe)vzdělávání. Nechceme totiž jen kázat vodu a pít víno, ale chceme být schopni jednotlivé otázky erudovaně zodpovědět a umět je co nejlépe vysvětlit. A proto abychom i my byli schopni co nejlépe splnit Vaše očekávání, tak stále pracujeme i na sobě.


Naše profily:

Filip Rata

Petra Ratová


“Lidé, na které rádi vzpomínáme jako na velkou inspiraci: Steve Jack, doc. PhDr. Jan Neuman, DSc., Dr. Slavin, Mart Lebert, Ido Portal, Dr. McGill, a další. Spadají sem i naši klienti, studenti, … laici i profesionálové, se kterými jsme měli tu možnost se setkat a postupně z nich i čerpat. Neboť nečerpáme jen z hlav svých, ale i z hlav ostatních. Čerpáme, vstřebáváme, vyhodnocujeme, přehodnocujeme, aplikujeme. Věříme, že díky tomu co jsme sami ochutnali, Vám předáme to nejlepší.”

Tým Fitness Coach Academy

 Z čeho například čerpáme, kde bereme inspiraci:Naším zdrojem je naše vlastní píle a chuť ladit naše dosavadní poznatky, které čerpáme buďto z oficiálních zdrojů anebo přímo z naší vlastní praxe. O čem mluvíme nás nejen baví, ale i živí. A když něco děláme, tak v tom musíme vidět smysl. Co je na vodě, to nepředáváme. Zdraví máme jen jedno.