Home > Fitness Coach Academy > Fitness Coach Academy. Kdo jsme.

Fitness Coach Academy. Kdo jsme.


     Nejsme jen teoretici. A rádi bychom zanechali za sebou stopu ve stylu, kdy o nás kdokoliv druhý řekne: “Ano to mi dává smysl.” “Jejich vysvětlení mě zajímá.” Nebo “s jejich postojem se dokáži ztotožnit.”     Fitness Coach Academy pořádá kurzy a semináře pro oblast fitness. Dále se specializujeme na odborné semináře a poradenství v oblasti koučinku ve fitness a zdravý životní styl.


     Máme letitou praxi z oblasti vzdělávání ve fitness, z vedení a absolvování tréninků jak individuálních tak skupinových lekcí. Díky zkušeností z některých zemí, kde jsme aktivně navštěvovali nečeské prostředí fitness, máme i určitou představu o potenciálu fitness a jeho využití jak v ČR, tak i ve světe.


     A protože chceme být pro své klienty ti nej, tak děláme i pro náš osobnostní rozvoj maximum a stále se rozvíjíme.     Fitness je pro nás životním stylem a krom zábavy ho chceme pojímat i erudovaně. Důvodem je, abychom dokázali nejen sami sobě, ale i pak následně dalším, zdůvodnit a vysvětlit jednotlivé principy chování člověka a umět i s těmi jednotlivými principy pracovat.

Termíny školení naleznete v sekci “školení

Kontaktujte nás

Vaše jméno *

Váš email *

Předmět

Vaše zpráva *

kontakt8